Stodoła 7
Rezerwacja

T.+48 794 755 322

M.kontakt@stodola7.pl

Stodoła 7. Za Jeziorem 7.

Osiek, Pomorskie 83-221

Polska

Zarezerwuj Pokój

Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Imię i nazwisko
Email
Telefon
Klauzula RODO Regulamin

Obiekt tylko dla dorosłych. Minimum 2 doby. Doba hotelowa zaczyna się o godz: 15:00 (przyjazd), a kończy o godz: 11:00 (wyjazd).
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem całego obiektu lub rezerwacją dla większej grupy - prosimy o kontakt telefoniczny.

OLIWA Z OLIWEK EXTRA VERGIN Z CBD

Oliwa z oliwek premium 5% CBD Produkcja oliwy z oliwek ma w Toskanii równie długą tradycję, jak uprawa wina. Uprawa oliwek w Toskanii jest częścią kultury tego regionu. Drzewo oliwne jest uprawiane w Toskanii od wielu stuleci, a więc istnieją opowieści i mity na temat tej rośliny. Obecnie uprawa oliwek jest źródłem utrzymania wielu toskańskich rolników, którzy uprawiają swoje gaje oliwne na wysokości od 300 do 500m.

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest produkowana z dużym nakładem pracy. Praca produktu wysokiej jakości uzasadnia również wysoką cenę. Na początku procesu produkcyjnego oliwki są zazwyczaj zbierane ręcznie. Oliwki półdojrzałe są zbierane pojedynczo lub zbierane w siatkach zabezpieczających. Temu ostatniemu towarzyszy usuwanie oliwek z gałęzi drzewa oliwnego.
Owoce zbiera się ze szczególną starannością i ostrożnością, ponieważ punkty nacisku na owoce mają natychmiastowy wpływ na jakość produktu końcowego. Jeśli kwasowość wzrasta podczas zbiorów, jakość oliwy z oliwek jest słaba. Po zbiorach oliwki są transportowane bezpośrednio do olejarni, gdzie ciężkie kamienie młyńskie mielą owoce. Powstały zacier z oliwek jest następnie prasowany między dwiema matami. Teraz sok owocowy i miąższ oddzielają się tak, aby uzyskaną oliwę z oliwek można było usunąć.

Oliwa z oliwek 500 ml - w pięknym opakowaniu- 250 zł za butelkę

zamówienia można składać piszac do nas maila kontakt@stodola7.pl